Колос розійшовся результативною нічиєю з брестським Рухом

За український клуб забивали Лисенко і Мілько

Лысенко Колос

Владимир Лысенко. Фото - facebook.com/fckoloskovalivka

Колос у контрольному матчі проти брестського Руху зіграв внічию – 2:2.

Лисенко на 13-й хвилині і вивів ковалевців вперед. Втім, білоруси ще до перерви зуміли перевернути хід зустрічі і заволодіти лідерством в рахунку. Нічию Колосу приніс гол досвідченого Мілько.

Раніше в Туреччині команда з Ковалівки з рахунком 1:0 перемогла сербський Пролетер, обіграла клуб з Північної Македонії Сілекс – 2:1 і Вождовац з Сербії – 2:0, а також програла Марібору (2:3) і зіграла внічию з тбіліським Динамо (1:1).

Колос йде на 5-му місці Favbet Ліги. Команда Костишина відновить сезон УПЛ матчем проти Шахтаря 13 лютого.