Колос у Ковалівці розгромив Маріуполь

Команда Костишина скоротила відставання від Ворскли

Мариуполь - Колос: где смотреть в прямом эфире видеотрансляцию матча

Колос, facebook.com/fckoloskovalivka

У матчі 18-го туру української Favbet Ліги Колос переміг Маріуполь з рахунком 4: 1. Зустріч була для приазовців домашньою, однак через проблеми з газоном в Маріуполі проходила в Ковалівці.

Рахунок вже на 5-й хвилині за Колос з передачі Костишина відкрив екс-хавбек Маріуполя В’ячеслав Чурко, а пізніше відзначився вже сам Денис Костишин. Ще до перерви команда Остапа Маркевича скоротила відставання після голу Артема Бондаренка.

У другому таймі Колос забив ще два голи зусиллями Євгена Новака і Володимира Лисенка і довів справу до розгромної перемоги.

Ковалівці залишилися на шостому місці, проте скоротили відставання від п’ятої Ворскли до двох очок. Маріуполь займає десяту позицію.