Кривбас з Інгульцем зіграли результативну нічию в контрольному матчі

Криворіжці двічі відігралися по ходу матчу

Кривбас з Інгульцем зіграли результативну нічию в контрольному матчі - Чемпіонат України

Кривбас зіграв результативну нічию з Інгульцем у контрольному поєдинку – 2:2. Матч пройшов у Кривому Розі на стадіоні “Гірник”.

Господарі заволоділи ініціативою з перших хвилин, тоді як Інгулець зосередився на контратаках. Проте саме гостям вдалося відкрити рахунок. На останніх секундах першої половини Максим Марусич точно пробив з-під захисника у дальній кут.

Кривбас відігрався на початку другого тайму. Флангова атака завершилася вдалим дотиком Олексія Хобленка. Господарі кинулися забивати другий м’яч, але знову пропустили. Після позиційної атаки відзначився Данило Кравчук.

Господарям вдалося знову зрівняти рахунок і уникнути поразки. Наприкінці матчу пенальті реалізував Денис Устименко.

Кривбас набрав одне очко на старті УПЛ. Команда Юрія Вернидуба у наступному матчі зіграє із Зорею 2 жовтня.

Інгулець має в активі два очки після чотирьох зіграних матчів. У наступному поєдинку в УПЛ підопічні Сергія Лавриненка приймуть Ворсклу 1 жовтня.