Леоненко: “Нещерет допоміг Динамо тим, що видалився”

За його словами, кияни на класі обіграли Маріуполь

Виктор Леоненко, footballua.tv

Експерт програми “Великий футбол” Віктор Леоненко прокоментував результат матчу Динамо проти Маріуполя в рамках 12-го туру Favbet Ліги. Екс-нападник киян і збірної України вважає заслуженою перемогу біло-синіх.

“Вважаю, що Нещерет допоміг Динамо тим, що пішов. Забий Маріуполь гол в тому моменті – 1:1. Другий тайм, нерви треба поспішати. По грі перший тайм для Маріуполя – це день відбору. У другому таймі Динамо на класі вдесятьох обіграло Маріуполь . Великий плюс для Динамо, що після Турина вони їдуть не в Маріуполь, а грають удома.

Маріуполь можна тільки похвалити – дуже багато очок набрали в осінній частині чемпіонату”, – заявив Леоненко в ефірі програми.

Після цього матчу Динамо повернулося на одноосібне перше місце в турнірній таблиці Favbet Лізі – команда Луческу випереджає Шахтар на три очки. Маріуполь з 16 очками йде на дев’ятій позиції.

8 грудня Динамо вдома прийматиме Ференцварош в 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів. Початок гри о 22:00 за київським часом.