Львів переміг Рух у львівському дербі

Городяни залишили зону вильоту

Львів – Рух 2:1 огляд матчу, відео голів за 10 листопада

Львов - Рух. Фото - upl.ua

У матчі дванадцятого туру чемпіонату України Львів переміг Рух із рахунком 2:1. Поєдинок відбувся у Львові на стадіоні Скіф.

Львів ще до перерви забезпечив собі комфортну перевагу. Бугай і Крушинський, які відзначилися голами на 10-й та 32-й хвилині, дозволили Городянам піти на перерву при рахунку 2:0 на свою користь.

На початку другого тайму Рух залишився у меншості, коли за другу жовту картку з поля було вилучено Бойчука. “Розіграти” зайвого Львів не зумів, навіть дозволив Руху відіграти один гол – відзначився Таллес. Але більше номінальних гостей не вистачило.

Після цієї перемоги в активі Львова стало дев’ять очок, і городяни піднялися на 12 місце у турнірній таблиці. Рух із 11-ма балами залишився на 10-й позиції. .

У наступному турі УПЛ Львів 14 листопада у гостях зіграє з Чорноморцем, а Рух того ж дня прийме Минай.