Львів у меншості вирвав перемогу над Минаєм

Гості забили переможний м'яч у компенсований час

Мінай – Львів 0:1 огляд матчу, відео голів за 25 вересня

Минай - Львов, фото - upl.ua

У перенесеному матчі першого туру чемпіонату України Львів на виїзді мінімально обіграв Минай із рахунком 1:0.

У першому таймі господарі поля залишилися у більшості після того, як Михайло Шишка отримав дві жовті картки. Цікаво, що Шишка вийшов на поле на початку першого тайму, замінивши Богдана Мішенка.

Але, незважаючи на чисельну перевагу, після перерви Минаю не вдалося забити у ворота суперника. А вже у компенсований час свій гол забив Львів зусиллями Олександра Васильєва.

Після цього матчу Минай посідає 10-е місце у турнірній таблиці УПЛ, в активі команди 4 очки. Львів також набрав 4 очки та перемістився на 9-у позицію.

У наступному турі Минай зіграє проти київського Динамо, а Львів гратиме із Дніпром-1.