Маріуполь на зборі зіграв внічию з Ракувом

Обидві команди забили по два м'ячі

fcmariupol.com

Маріуполь в рамках тренувального збору в Туреччині зіграв внічию з польським Ракувом.

Рахунок відкрив приазовець Олексій Кащук, після чого Ракув забив двічі до 88-й хвилині. Нічию для Маріуполя врятував пенальті у виконанні В’ячеслава Танковського.

У першому матчі турецького збору Маріуполь програв чеському Словану з Ліберця (1:3). До кінця збору команда Остапа Маркевича також зіграє з сербським Пролетером.

Маріуполь посідає дев’яте місце в таблиці Favbet Ліги. У грудні підопічні Маркевича вилетіли з Кубка України від Вереса (0:1) на етапі 1/8 фіналу.

Контрольний матч
Маріуполь – Ракув – 2:2 (1:1)

Голи: Кащук, 38 (пен.), Танковський, 90 (пен.) – Кржужак, 43, Шварц, 88 (пен.)

Маріуполь, перший тайм: Кудрик, Стасюк, Чоботенко, Биков, Меліченко, Петерман, Мишнєв, Бондаренко, Очеретько (Топалов, 36), Кащук (Кулієв, 42), Кулаков

Маріуполь, другий тайм: Гальчук, Кірюханцев, Муравський, Сагуткін, Драмбаєв, Доброхотов, Мишнєв, Бондаренко (Петерман, 60, Танковський, 64), Топалов, Кулієв, Сікан