Менеджер Миная: З нашими футболістами зв’язувалися щодо договірного матчу

Зустріч Минаю та Динамо обростає новими даними

Менеджер Миная: З нашими футболістами зв'язувалися щодо договірного матчу - Чемпіонат України

Мирослав Небесник (в центре), fcminaj.com

Менеджер Миная Мирослав Небесник прокоментував інформацію українських журналістів про нібито спробу підкупу футболістів команди перед грою з Динамо (1:3).

“На цьому етапі я можу тільки підтвердити факт, що справді був вихід на наших футболістів. Всю іншу інформацію поки не можемо розголошувати, оскільки співпрацюємо зі слідством. Як тільки можна буде, то, звичайно, не мовчатимемо і даватимемо всі пояснення”.

“Є певна процедура, коли клуби отримують підозрілі дзвінки. Намагалися одразу написати пояснення і повідомити відповідний комітет УАФ”.

“Самі гравці повідомили про це керівництво клубу ще до матчу. З усіма футболістами провели розмови додатково”.

Журналіст Роман Бебех повідомив, що перед матчем-дограванням Минай – Динамо неназваний фігурант вийшов на двох гравців ужгородського клубу з пропозицією «реалізувати комфортну впевненість» за п’ять тисяч доларів. Футболісти відмовилися від пропозиції.

За інформацією його колеги Ігоря Бурбаса, пропозиції про “злив матчу” отримали Дмитро Немчанінов та Євген Скіба. Кожен із футболістів мав отримати по п’ять тисяч доларів.

Матч Минай – Динамо мав відбутися ще взимку минулого року. 3 грудня матч стартував о 13:00 на стадіоні «Мінай», але тривав трохи більше хвилини. Арбітр Олександр Шандор призупинив зустріч через повітряну тривогу. Оскільки загроза по всій Україні тривала тривалий час, делегат матчу ухвалив рішення про перенесення гри.

У результаті сторони домовилися дограти поєдинок у Києві 17 квітня. Динамо впевнено виграло у аутсайдера перший тайм, проте після перерви Минай дав бій. Команда Желька Любеновича швидко скоротила розрив у рахунку та мала кілька шансів забити другий м’яч, поки під кінець гри кияни не оформили підсумковий рахунок – 1:3.

Минай із 15 очками залишається на останньому місці в УПЛ. У понеділок, 22 квітня, закарпатці приймуть Рух. Динамо — друге із чотириочковим відставанням від Шахтаря. Сьогодні, 21 квітня, Біло-сині вдома зіграють із Поліссям.

Джерело: Трибуна