Металіст 1925 року в товариському матчі мінімально переміг польську Ресовію

Перемогу харків'янам приніс гол Ростислава Русіна

Металіст 1925 року в товариському матчі мінімально переміг польську Ресовію - Чемпіонат України

Металлист 1925. Фото - upl.ua

У товариському матчі на зборах у турецькому Белеку Металіст 1925 року з рахунком 1:0 обіграв польську Ресовію.

Єдиний м’яч харків’ян на 4-й хвилині забив півзахисник Ростислав Русін, котрий у першій половині сезону не зіграв жодного матчу за першу команду.

На 42-й хвилині Ресовія пробивала пенальті, проте з ударом впорався воротар Металіста 1925 року Денис Сидоренко.

На сьогодні команда Валерія Кривенцова також запланувала товариський матч проти сербського Железничара.

Металіст 1925 року займає 10-е місце в таблиці Прем’єр-ліги, випереджаючи Рух на одне очко. Харківський колектив програв сім останніх офіційних матчів у всіх турнірах поспіль.