Металіст зіграв унічию з Металістом 1925 у матчі з двома вилученнями

Харківське дербі завершилося без голів

Металіст - Металіст 1925 огляд матчу, відео голів за 8 листопада

Фото - upl.ua

У матчі 12-го туру чемпіонату України Металіст зіграв унічию з Металістом 1925 з рахунком 0:0. Поєдинок відбувся в Ужгороді на стадіоні Авангард.

За відведені 90 хвилин зустрічі команди так і не змогли відкрити рахунок. Цікаво, що на початку другого тайму команда Едмара залишилася у меншості – пряму червону картку отримав Михайло Шершень. Але до кінця гри Металіст не зміг скористатися чисельною перевагою. А вже у компенсований час склади зрівнялися – червону картку отримав Андрій Ралюченко.

Після цього матчу Металіст набрав 15 очок і посідає 8-е місце у турнірній таблиці УПЛ. Металіст 1925 знаходиться на 11-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України Металіст зіграє проти Кривбасу, а Металіст 1925 гратиме з Інгульцем.