Михайленко: “Важко розраховувати на перемогу, пропускаючи чотири м’ячі в грі на виліт”

Сезон для Дніпра-1 офіційно завершено.

Дмитрий Михайленко. Фото - А. Попов, dynamo.kiev.ua

Головний тренер Дніпра-1 Дмитро Михайленко поділився думкоющодо поразки проти Колоса (1:4) в півфінальному матчі плей-офф за право виступити в Лізі Європи. За словами наставника, перед командою спочатку і не стояло завдання виходу в єврокубки.

“Важко розраховувати на перемогу, пропускаючи чотири м’ячі в грі на виліт. Ключовий момент – два швидко пропущених м’ячі в першому таймі, після чого ми начебто захопили ініціативу і стали грати на половині поля противника. Але, на жаль, не виходило створювати моменти і доводити їх до удару. Начебто ми повернулися в гру після швидкого м’яча у другому таймі, але потім відразу ж пропустили в наступній атаці. Мені здається, що дуже важко психологічно, маючи начебто мінімальний відрив, знову два м’ячі і потрібно багато працювати, створювати моменти. Знову ж: не вистачило удачі. Забий Тейлор за рахунку 1:3, залишалося 9 хвилин, щоб врятувати гру. Але, на жаль, в контратаці знову пропустили”, – заявив Михайленко.

“Вихід Кравченко і Тейлора в перерві – це реакція на 0:2. Тейлор тільки відновився після травми, тому не особливо хотілося ризикувати, але повинні були. Мені здається, що гра була більше вирішена в першому таймі, дуже велику психологічну впевненість отримав противник, забивши два м’ячі. Знову ж: наша хвороба протягом сезону – дії в обороні, причому стосується це всієї команди. Далі досить просто забити Оріховського, те ж саме і з швидким переходом, після якого забив Антюх. Не можемо знайти баланс, все-таки занадто багато пропускаємо.

Реакція на поразку? Був тільки що Береза ​​[президент Дніпра-1], привітав команду, подякував за сезон. Завдання виходу в єврокубки перед цим не стояла, хлопці самі вирішили зачепитися за цю можливість. На жаль, не вийшло”.

Матч Колоса і Дніпра-1 став першим в Україні з глядачами з моменту паузи в чемпіонаті через коронавируса. Гру відвідали 2915 уболівальників.

Колос вийшов у фінал плей-офф за право грати в Лізі Європи, де його суперником буде Олександрія або Маріуполь. Вирішальна гра відбудеться 29 липня.