Миколенко – про перемогу над Колосом: “Добре, що ми забили гол “у роздягальню” і в другому таймі вже стало легше”

Захисник поставив ефектну крапку в матчі

Миколенко Динамо

Виталий Миколенко, facebook.com/fcdynamoua

Захисник Динамо Віталій Миколенко поділився враженнями від перемоги над Колосом (3:0) в 26-му турі Favbet Ліги.

«У першому таймі невеликі проблеми виникали, враховуючи, що був сильний вітер, сухе поле і ми грали незвично рано – о другій годині дня. Але добре, що ми забили гол «у роздягальню», і в другому таймі вже стало легше. Радий, що ми перемогли і підтвердили своє чемпіонство».

«Мій гол – це прикраса всього матчу? Не став би так говорити. Денис Гармаш також добре забив після здорово розіграної комбінації. Всі були задіяні в цій атаці, а коли Гармаш забиває, ми подвійно радіємо. І Коля Шапаренко прекрасно пробив штрафний удар, ну і мій гол теж гарний вийшов», – сказав Миколенко.

Миколенко забив в ворота Колоса другий гол у сезоні. Також в активі лівого бека три результативні передачі в 22 іграх Favbet Ліги.

Динамо достроково стало чемпіоном України, закінчивши чемпіонат на першому місці турнірної таблиці з 65 очками в активі. У наступному сезоні кияни зіграють у груповому етапі Ліги чемпіонів.