Минай в контрольному матчі мінімально програв Кишварді

Мілевський вперше вийшов у складі закарпатського клубу

Артем Милевский. Фото - ФК Минай

Минай в першому контрольному матчі на тренувальному зборі в Угорщині мінімально програв Кишварді – 0:1.

Єдиний гол в матчі відбувся на 40-й хвилині. Перемогу Кишварді приніс точний удар Карабелева.

Відзначимо, що в складі закарпатського клубу вперше з’явився зимовий новачок – форвард Артем Мілевський, який відіграв перший тайм. До слова, українець свого часу представляв кольори Кишварди.

У наступному контрольному спарингу команда Василя Кобіна зіграє проти іншого угорського клубу – Дебрецена. Зустріч запланована на 20 січня. Далі Минай відправиться на збори до Туреччини, де проведе шість контрольних матчів.