Минай зіграв унічию з Інгульцем у результативному матчі

117-й гол в УПЛ забив Селезньов

Минай - Інгулець 2:2 огляд матчу, відео голів за 21 листопада

Минай - Ингулец, upl.ua

У матчі 15-го туру УПЛ Минай в Ужгороді зіграв унічию з Інгульцем із рахунком 2:2.

Рахунок відкрила команда з Петрового, коли на 28-й хвилині відзначився Максим Ковальов. Рахунок зрівняв Євген Селезньов, який забив свій дебютний гол за закарпатців та 117-й у рамках УПЛ.

Ще до перерви Минай вийшов уперед після гола Олега Горіна, але все ж таки перемогти господарям не вдалося – за десять хвилин до закінчення основного часу остаточний рахунок 2:2 встановив Михайло Плохотнюк. Наприкінці матчу вилучення у Минаю отримав Михайло Месхі.

Інгулець та Мінай займають 14-те та 15-те місця у турнірній таблиці УПЛ відповідно. Команда з Петрового знаходиться у зоні перехідних матчів, закарпатці – у прямій зоні вильоту.

У наступному матчі Минай 24 листопада зіграє з Колосом у перенесеному поєдинку, Інгулець зустрінеться із Шахтарем 28 листопада.