Минай зробив камбек і переміг Дніпро-1

Друга перемога команди Василя Кобіна в сезоні

У поєдинку 10-го туру Favbet Ліги Минай в Ужгороді переміг Дніпро-1 з рахунком 3:2. Це другий тріумф закарпатців в поточному чемпіонаті, раніше Минай вигравав Олександрію.

Дніпряни першими вийшли вперед після голу з пенальті від Хобленко на 15-й хвилині. У доданий час до першого тайму пенальті забив вже Минай, відзначився Анатолій Нурієв.

У другому таймі на 68-й хвилині Хобленко був видалений, а Минай зумів скористатися чисельною перевагою: спершу гол на 79-й хвилині забив Василь Пиняшко, а потім на 90-й хвилині Нурієв оформив дубль. Гості відповіли ще одним голом у компенсований час від Коркішко з пенальті, але за нічию зачепитися не змогли.

Відзначимо, що Дніпро-1 мав кадрові втрати через коронавірус. Заразилися півзахисник Сергій Кравченко і захисник Володимир Адамюк, а також головний тренер Ігор Йовічевіч і його помічник Юрій Беньо.

Минай піднявся на десяту позицію турнірної таблиці УПЛ, Дніпро-1 опустився на 11-е місце.

УПЛ. 10-й тур
Минай – Дніпро-1 3:2 (1:1)
Голи: Нурієв, 45+3 (пен.), 90, Пиняшко, 79 – Хобленко, 15 (пен.),  Коркішко, 90+6 (пен.)

Вилучений: Хобленко, 68