Олександрія на своєму полі перемогла Кривбас у матчі з двома вилученнями

Команда Вернидуба залишається без перемог в УПЛ

Олександрія - Кривбас 2:0 огляд матчу, відео голів за 18 жовтня

Александрия - Кривбасс. Фото - upl.ua

Олександрія обіграла Кривбас (2:0) у домашньому матчі 8-го туру Української Прем’єр-ліги.

Господарі поля повели у рахунку вже на 7-й хвилині зустрічі завдяки автоголу півзахисника Кривбаса Дмитра Хомченовського. Після перерви Максим Третьяков збільшив перевагу Олександрії. Команда Юрія Вернидуба відігратися не змогла.

Зазначимо, що на 74-й хвилині другу жовту картку отримав захисник Олександрії Максим Дячук. Через сім хвилин був вилучений і півзахисник Кривбаса Назар Волошин.

Олександрія піднялася на п’яте місце в УПЛ. Кривбас поки не перемагав у чемпіонаті України і займає 15-ту позицію.

У наступному турі Олександрія 22 жовтня зіграє з ФК Львів. Кривбас 24 жовтня зустрінеться з Інгульцем.