Олександрія поступилася Балкані із Косово на зборах у Туреччині

Містяни не змогли вразити ворота суперника

Олександрія поступилася Балкані із Косово на зборах у Туреччині - Чемпіонат України

Фото - fco.com.ua

Олександрія мінімально програла команді Балкані із Косово на зборах у Туреччині – 0:1.

Містяни пропустили гол на 29-й хвилині і не змогли відігратися до завершення матчу.

Вчора команда Юрія Гури зіграла у результативну нічию з польським Гурніком (2:2).

У понеділок, 31 січня, Містяни проведуть одразу два спаринги – проти данського Вайле і казахстанського Каспію.

На зимову перерву команда Гури пішла на шостому місці у таблиці Прем’єр-ліги.

• Контрольний матч

Олександрія – Балкані 0:1 (0:1)

Олександрія (1-й тайм): Білик, Кожушко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Дришлюк, Ситников, Костишин, Устименко, Авагімян, Спінеллі.

Олександрія (2-й тайм): Горох, Одарюк, Мельник, Бондаренко, Чубатий, Білошевський (Мустафаєв, 80), Демченко, Калюжний, Калітвінцев, Третьяков, Андрейчук.