Олександрія та Десна зіграли в результативну нічию

Три з чотирьох м'ячів зустрічі були забиті в останні 20 хвилин

Александрия - Десна, t.me/DesnaChe

У поєдинку восьмого туру Favbet Ліги Олександрія вдома зіграла внічию з чернігівською Десною – 2:2.

Єдиний м’яч у першому таймі забила команда Олександра Рябоконя – на 39-й хвилині пенальті реалізував Андрій Тотовицький.

У другій половині довгий час рахунок залишався незмінним, але в останні 20 хвилин команди забили три голи на двох: спершу Олександрія зрівняла рахунок, а потім і вийшла вперед після точних ударів Євгена Банади і Артема Сітало, але все ж останнє слово залишилося за гостями – на 84-й хвилині відзначився Філіп Будковський.

Десна упустила шанс зрівнятися за очками з Ворсклою і залишається на четвертому місці, а Олександрія не змогла відірватися від Зорі і Дніпра-1, які завтра можуть обійти команду Володимира Шарана в разі перемог і змістити її з восьмої строчки.

У наступному турі Десна 7 листопада прийме Минай, а Олександрія в той же день на своєму полі зіграє з ПФК Львів.