Олександрія у більшості здобула перемогу над Чорноморцем

У складі Моряків було видалено воротаря Непогодова

Чорноморець – Олександрія 1:2 огляд матчу, відео голів за 2 жовтня

Черноморец - Александрия. Фото - upl.ua

Олександрія обіграла Чорноморець (2:1) у матчі 5-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок пройшов у Ковалівці (Київська область).

У першому таймі команди не виявили сильнішого – 0:0. Після перерви Чорноморець залишився у меншості – пряму червону картку отримав воротар Дмитро Непогодов.

Олександрія скористалася чисельною більшістю та вийшла вперед завдяки голу Дениса Мірошніченка на 71-й хвилині. Моряки швидко відігралися зусиллями Максима Брагару.

Однак втримати нічийний рахунок команді Романа Григорчука не вдалось. Точний удар Кирила Ковальця приніс перемогу Олександрії.

Олександрія набрала десять очок і піднялася на 4-те місце у чемпіонаті України. Чорноморець поки не перемагав цього сезону і розташувався на передостанній позиції в турнірній таблиці.

У наступному турі Олександрія 10 жовтня зіграє з Металістом 1925. Чорноморець 8 жовтня зустрінеться з Ворсклою.