Олександрія у матчі з трьома пенальті з великим рахунком обіграла Колос

Третьяков і Рибалка оформили по дублю

Олександрія - Колос 4:1 огляд матчу, відео голів за 4 листопада

Фото - УПЛ

У суботу, 5 листопада, Олександрія в матчі 11-го туру чемпіонату України на своєму полі обіграла Колос – 4:1, завдяки дублям Рибалки і Третьякова. У матчі було призначено три 11-метрові удари. Усі – після перерви.

Рахунок у матчі гарним ударом вже на восьмій хвилині зустрічі відкрив півзахисник Олександрії Сергій Рибалка. Колос зумів відігратися лише після перерви: пенальті після гри рукою від  Бабогло реалізував Оріховський.

Проте паритет протримався недовго. Спочатку Третьяков реалізував 11-метровий, а потім також з пенальті Рибалка збільшив перевагу Олександрії. Точку в матчі поставив той самий Третьяков, який скористався передачею Кожушка.

Після цієї перемоги в активі Олександрії стало 20 очок, і вона залишилася на четвертій позиції. Колос із 15 балами в активі поки що п’ятий.

У наступному турі Колос 9 листопада прийме Дніпро-1. Олександрія наступного дня у гостях зіграє з Динамо.

• УПЛ. 11-й тур

Олександрія – Колос – 4:1 (0:0)

Голи: Рыбалка, 8, 68, з пенальті, Третьяков, 61, з пенальті, 78 – Оріховський, 53 з пенальті