Олександрія впевнено перемогла Маріуполь в першому турі Favbet Ліги

Приазовці програли в дебютному матчі під керівництвом Маркевича.

Александрия Мариуполь

Фото - twitter.com/FCO1948

Олександрія перемогла Маріуполь (4:1) в домашньому матчі стартового туру Favbet Ліги.

Перед перервою Дмитро Шастал вивів Олександрію вперед. На початку другого тайму команда Володимира Шарана забила ще два голи. Результативні удари на рахунку Артема Гордієнко і Богдана Мишенко.

На 82-й хвилині матчу Маріуполь скоротив відставання в рахунку зусиллями Андрія Кулакова, однак відігратися команді Остапа Маркевича так і не вдалося. У кінцівці зустрічі Денис Безбородько забив четвертий гол Олександрії в матчі.

У наступному турі Favbet Ліги Олександрія на виїзді зіграє проти Миная, Маріуполь в гостях зустрінеться з Зорею. Базова дата матчів – 12 вересня.