Олександрія зіграла внічию з польським Гурніком на зборах у Туреччині

За Городян забивали Бондаренко та Авагімян

Олександрія зіграла внічию з польським Гурніком на зборах у Туреччині - Чемпіонат України

Фото - fco.com.ua

Олександрія зіграла у результативну нічию з польським Гурником на зборах у Туреччині – 2:2.

Городяни вигравали з рахунком 2:1 після першого тайму. У воротах поляків розписалися зимові новачки команди Валерій Бондаренко та Артур Авагімян.

У другій половині гри команда Юрія Гури пропустила гол та упустила перемогу.

До кінця турецького збору Олександрія проведе ще три спаринги. Завтра, 27 січня, жовто-чорні зустрінуться із Балканами із Косово.

На зимову перерву команда Юрія Гури пішла на шостому місці у таблиці Прем’єр-ліги.

Контрольний матч

Олександрія – Гурник – 2:2 (2:1)
Голи: Бондаренко, 19, Авагімян, 29

Олександрія (1-й тайм): Білик, Чубатий, Бондаренко, Бабогло, Одарюк, Демченко, Ситніков, Костишин, Авагімян, Устименко, Андрійчук.

Олександрія (2-й тайм): Єрмаков, Кожушко, Мельник, Дубра, Одарюк (Чубатий), Калюжний, Білошевський, Калитвинцев, Дришлюк, Авагімян (Устименко), Спінеллі.