Олімпік переміг Олександрію в матчі з двома пенальті, автоголом і вилученням

Команда Климовського взяла гору з рахунком 3: 2

Олимпик, facebook.com/fcolympicdonetsk

У поєдинку 5-го туру Favbet Ліги донецький Олімпік на стадіоні імені Лобановського в Києві впорався з Олександрією – 3: 2.

Підопічні Ігоря Климовського вийшли вперед вже на восьмій хвилині після голу Шахаба, після чого захисник Олександрії Владислав Бабогло відправив м’яч у сітку власних воріт.

У кінцівці першого тайму третій м’яч Олімпіка з пенальті забив Іван Зотко, а Євген Банада у гостей був вилучений з поля.

Примітно, що вдесятьох Олександрія в другій половині матчу не тільки не пропустила, але і забила два м’ячі зусиллями Артема Сітало з гри і Дмитра Гречишкіна з пенальті.

Олімпік піднявся на третє місце турнірної таблиці Прем’єр-ліги, але найближчі переслідувачі провели на один матч менше. Олександрія – восьма.