Олімпік у контрольному матчі мінімально програв Будучності

4 лютого команда Ігоря Климовського зіграє проти Руху

Олимпик, olimpik.com.ua

Олімпік у контрольному матчі мінімально програв чорногорській Будучності – 0:1.

Єдиний гол у матчі відбувся в першому таймі. На 27-й хвилині Снурніцин зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а Бозович реалізував пенальті.

Раніше в Туреччині Олімпік зіграв внічию зі Шльонськом (2:2) і Минаєм (1:1), обіграв сербський ТСЦ (3:2) і розгромив сербський Спартак (3:0). 4 лютого донеччани зіграють з львівським Рухом.

Олімпік завершив першу частину сезону на сьомому місці в Favbet Лізі. Команда Климовського відновить чемпіонат матчем проти Динамо.

• Контрольний матч

Будучность – Олімпік – 1:0 (0:0)

Гол: Бозович, 27 (пен.).

Олімпік (1-й тайм): Чекотун – Зотько (Драме, 30), Векляк, Пасіч, Снурніцин (Лебеденко, 30), Хамелюк, Політило, Тейшейра, Завійський, Каргбо.

Олімпік (2-й тайм): Альїмі – Драме, Векляк (Зотько, 60), Лебеденко, Альваренга (Снурніцин, 60), Завійський (Бабенко, 60), Чогадзе, Політило (Хамелюк, 70), Романовський, Беніто, Нкенг.