Олімпік вирвав нічию з Маріуполем в матчі з шістьма голами

Каргбо врятував нічию на четвертій компенсованій хвилині

facebook.com/fcolympicdonetsk

Олімпік і Маріуполь розписали результативну нічию (3:3) в дев’ятому турі Favbet Ліги.

Першими в рахунку повели господарі: на 36-й хвилині відзначився орендований у Динамо Беніто.

Ще до перерви всього за дві хвилини Маріуполь вирвав лідерство: на 44-й хвилині перший пенальті реалізував Сікан, на другій доданій – Мишнєв.

На 73-й хвилині Танковський збільшив різницю в рахунку до двох м’ячів, на що олімпійці відповіли голом Сергія Політило, а крапку в матчі на 94-й хвилині поставив Ібрагім Каргбо.

Олімпік і Маріуполь зберегли шосту і сьому позиції в таблиці чемпіонату відповідно. Донецький клуб зрівнявся за очками з Десною, яка провела на один матч менше.

Favbet Ліга. Дев’ятий тур
Олімпік (Донецьк) – Маріуполь – 3:3 (1:2)

Голи: Беніто, 33, Політило, 79, Каргбо, 90+4 – Сікан (п), 44, Мишнєв (п), 45 + 2, Танковський, 73