Олімпік зіграв внічию з Діназом в спарингу. Один з м’ячів донеччан забив гравець на перегляді

Матч завершився з рахунком 2:2.

facebook.com/fcolympicdonetsk

Олімпік провів третій товариський матч в рамках передсезонного збору. Сьогодні команда Ігоря Климовського зіграла внічию з Діназом (2:2).

Один з м’ячів Олімпіка забив Шахаб, автором другого гола донеччан став гравець, який перебуває на перегляді.

У двох попередніх спарингах Олімпік перемагав Полісся (3:2) і Чайку (5:0).

За підсумками минулого сезону Олімпік посів дев’яте місце в чемпіонаті України. Після закінчення сезону донеччани оголосили про призначення Ігоря Климовського головним тренером команди, позбавивши його від приставки «в.о.».

• Контрольний матч

Олімпік – Діназ 2:2
Голи: Шахаб, 58, гравець на перегляді 80 – 30, 67

Олімпік (перший тайм): Альімі – Снурніцин (Лук’янчук, 30), Гошкодеря, Пасіч (гравець на перегляді, 30), Лебеденко, Цимбалюк, Кірілєнко (Чогадзе, 30), гравець на перегляді (Політило, 30), Романовський, гравець на перегляді, Шахаб.

Олімпік (другий тайм): Альімі – Лук’янчук, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Лебеденко (Снурніцин, 60), гравець на перегляді (Цимбалюк, 65), Чогадзе, Романовський (гравець на перегляді, 60), Політило, гравець на перегляді (Пасіч, 75 ), Шахаб (Кірілєнко 60).