ПФК Львів несподівано обіграв Ворсклу в першому матчі після звільнення Цецадзе

Львівський клуб залишив останнє місце Favbet Ліги

ПФК Львов, facebook.com/pg/fclviv2006

У 8-му турі Favbet Ліги ПФК Львів вдома мінімально переміг Ворсклу з рахунком 1:0. Це був перший поєдинок львів’ян після звільнення головного тренера Георгія Цецадзе. Сьогодні командою керував Віталій Шумський.

ПФК Львів вийшов вперед на 27-й хвилині зустрічі зусиллями Назарія Нича. Ворскла до кінця зустрічі зрівняти рахунок так і не зуміла.

Це перша перемога ПФК Львів в поточному розіграші Favbet Ліги. Відзначимо, що здобули її львів’яни в день народження президента клубу Богдана Копитка.

Крім того, ПФК Львів перервав 19-матчеву серію без перемог в УПЛ. Останній раз львів’яни перемагали в чемпіонаті України 23 лютого 2020 року в поєдинку з Олімпіком (1:0).

ПФК Львів набрав чотири очки і залишив останнє місце турнірної таблиці Favbet Ліги. Львів’яни на одне очко випереджають дебютанта УПЛ Рух. Ворскла йде на третьому місці першості.

У наступному турі ПФК Львів 7 листопада на виїзді зіграє з Олександрією, Ворскла 8 листопада зустрінеться з Зорею.