Полісся у контрольному матчі розгромило Верес

Спаринг складався з чотирьох таймів по 30 хвилин

Полісся у контрольному матчі розгромило Верес - Чемпіонат України

Жоао Виалле, polissyafc.com

Полісся провело свій третій контрольний матч на передсезонних зборах – команда Імада Ашура розгромила Верес (4:1).

Сам матч проходив у своєрідному форматі та складався з чотирьох таймів по 30 хвилин. Рахунок було відкрито вже на другій хвилині зустрічі – відзначився літній новачок житомирян бразилець Жоао Віалле.

Полісся подвоїло свою перевагу на 76-й хвилині – це форвард Луїфер Ернандес, який вийшов на заміну, на дальній штанзі головою замкнув подачу з кутового від Еміля Мустафаєва.

На 81-й та 99-й хвилинах дублем відзначився хавбек Полісся Богдан Кушніренко, на що Верес відповів лише голом престижу на 111-й хвилині зустрічі – пенальті реалізував Микола Гайдучик.

Полісся готується до історичного сезону, який для нього розпочнеться протистоянням зі словенською Олімпією у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій (25 липня у гостях, 1 серпня «вдома»). Домашні матчі єврокубків Полісся проводитиме у польському Глівіце.

У першому турі нового сезону УПЛ команда Ашура зіграє із Рухом. Базова дата – 3 серпня.