Sportarena

Посилення атаки Динамо, розвантаження заявки Шахтаря. Всі трансфери УПЛ

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в найвищому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2021/22

Посилення атаки Динамо, розвантаження заявки Шахтаря. Всі трансфери УПЛ

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це третя редакція таблиці переходів (друга – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Динамо Київ п.Антюх (Колос Д1), п.Коробенко (Інгулець Д1), н.Кулач (Ворскла Д1), н.Ловрич (Гориця Хорватія Д1), н.Шкурін (ЦСКА Росія Д1 ор.) з.Забарний (Торіно Італія Д1), з./п.Алібеков (Зоря Д1 ор.), з./п.Кравченко (Колос Д1 п/ор.→СК Дніпро-1 Д1 ор.), п.Булеца (СК Дніпро-1 Д1 п/ор.→Зоря Д1 ор.), п.Дуелунд (Неймеген Нідерланди Д1 ор.), п.Смирний, н.Ісаєнко (обидва – Колос Д1 п/ор.→Чорноморець Д1 ор.), п.Цитаішвілі (Ворскла Д1 п/ор.→Чорноморець Д1 ор.), н.Русин (Легія Польща Д1 п/ор.→ СК Дніпро-1 Д1 ор.), н.Соль (Тенерифе Іспанія Д2 п/ор.→Ейбар Іспанія Д1→Д2 ор.)
Шахтар Донецьк гол.тр.Де Дзербі, з.Інкапіе (Тальєрес Аргентина Д1), з.Марлон (обидва – Сасуоло Італія Д1), п.Педріньо (Бенфіка Португалія Д1 €18 млн.), н.Траоре (Аякс Нідерланди Д1 €10 млн.), з.Конопля (Десна Д1 п/ор.), п.Бондаренко, п.Очеретько, п.Танковський (всі – ФК Маріуполь Д1 п/ор.) гол.тр.Каштру, в.Турбаєвський, п.Хромей (обидва – ФК Маріуполь Д1 ор.), в.Єрмаков (ФК Олександрія Д1 ор.), з.Бондаренко (ФК Олександрія Д1 п/ор.→Ворскла Д1 ор.), п.Вакула (Ворскла Д1 ор.), з.Хочолава (ФК Копенгаген Данія Д1), п.Кобак (ФК Минай Д1→Д2)
Зоря Луганськ з.Імереков (Десна Д1), з.Сальварескі (Атлетико Сарм’єнто Аргентина Д1), з.Снурніцин (Олімпік Д1Д2), з./п.Алібеков (Динамо Д1 ор.), п.Булеца (СК Дніпро-1 Д1 п/ор.→ Динамо Д1 ор.), п.Крістіан (Греміо Бразіл Бразилія Д2), п.Юрі Олівейра (Фламенго Бразилія Д1), п.Янаков (Інгулець Д1 п/ор.), н.Гільєрме (Ботафого Бразилія Д2) тр.Чечер (ВПК-Агро Д2), в.Василь (Санкт-Паулі Німеччина Д2), з.Абу Ханна (Легія Польща Д1), з./п.Циганикс (Дунайська Стреда Словаччина Д1), п.Іванісеня (Крилья Совєтов Росія Д1), п.Білоцерківець (Інгулець Д1 п/ор.→Металург Запоріжжя Д3 ор.), п.Піддубний (ВПК-Агро Д2 п/ор.→Металург Запоріжжя Д3 ор.), п.Казаков, п.Юрченко, н.Гринь
Колос Ковалівка в.Маханьков (Полісся Д2), з.Павловець (ФК Ростов Росія Д1), з.Саків, п.Нурієв (обидва – ФК Минай Д1→Д2), п.Дієго Сантос (Вітебськ Білорусь Д1), н.Сітчінава (Інгулець Д1) з.Зозуля (ПФК Львів Д1), з./п.Кравченко (Динамо Д1 п/ор.→СК Дніпро-1 Д1 ор.), п.Антюх (Динамо Д1), п.Смирний, н.Ісаєнко (обидва – Динамо Д1 п/ор.→Чорноморець Д1 ор.), п./н.Шамич (Металіст Д2), н.Коваль (Полісся Д1 п/ор.Поділля Д3Д2 ор.), п.Оріховський, н.Хльобас
Ворскла Полтава з.Бацула (Динамо Мінськ Білорусь Д1, з зими), з.Бондаренко (ФК Олександрія Д1 п/ор.→Шахтар Д1 ор.), з./п.Кушніренко (МФК Миколаїв Д2Д3), з.Тамм (Десна Д1), п.Вакула (Шахтар Д1 ор.), п.Наумець (ПАС Яніна Греція Д1), н.Мкомола (Інгулець Д1 п/ор.), н.Есеола (Кайрат Казахстан Д1), з./п.Сапай, п.Ребенок (обидва → тр.Ворскла Д1) з.Опанасенко (Інгулець Д1), п.Васін (Інгулець Д1 п/ор.→ Кривбас Д2), п.Цитаішвілі (Динамо Д1 п/ор.→Чорноморець Д1 ор.), н.Кулач (Динамо Д1), з.Альюн
Десна Чернігів в.Махновський (Вентспілс Латвія Д1), з.Біловар, п./н.В.Волошин (обидва – Динамо Д1), з.Сафронов (СК Дніпро-1 Д1), з.Селін (Анортосіс Кіпр Д1), з.Снурніцин (Олімпік Д1Д2), п.Белич (Діназ Д3 п/ор), п.Завійський, п.Цимбалюк (обидва – Олімпік Д1), п./н.Прядун (МФК Миколаїв Д3→Д2) в.Паст (СК Дніпро-1 Д1), з.Гітченко (Полісся Д2), з.Єрмаков (Металіст 1925 Д1), з.Імереков (Зоря Д1), з.Конопля (Шахтар Д1 п/ор.), з.Мостовий (Кривбас Д2), з.Полегенько (Інгулець Д1), з.Тамм (Ворскла Д1), п.Білошевський (Динамо Д1 п/ор.), п.Огиря (Кривбас Д2), п.Чепурненко (Діназ Д3), п./н.Волков (ЛНЗ Черкаси Д3), з.Сухоцький, з./п.Діма
СК Дніпро-1 в.Кожокару (Вііторул Румунія Д1), в.Паст (Десна Д1), з./п.Кравченко (Колос Д1 п/ор.→Динамо Д1 ор.), з./п.Лучкевич (ФК Олександрія), п.Джурасек (Вараждин Хорватія Д1 п/ор.→ Динамо Загреб Хорватія), н.Русин (Легія Польща Д1 п/ор.→ Динамо Д1 ор.) в.Махарадзе (Полісся Д2), в.Сарнавський, п./н.Вагнер (обидва – Кривбас Д3→Д2), з.Дубінчак (Динамо Д1 п/ор.), з.Сафронов (Десна Д1), з.Цуріков (Металіст Д2), з./п.Лукас Тейлор (ПАОК Греція Д1), п.Булеца (Динамо Д1 п/ор.→Зоря Д1 ор.), п.Вакулко (ФК Рига Латвія Д1), н.Хобленко (Стабек Норвегія Д1 п/ор.→Кривбас Д2 ор.), з.Дуглас
ПФК Львів з.Зозуля (Колос Д1), п.Політило (Олімпік Д1), н.Зубков (Альянс Д2) з.Лобай (ТзОВ Карпати Львів Д3), п.Казлаускас (Академіка Клінчени Румунія Д1), п./н.Велвес, н.Філіпе (обидва – Зіра Азербайджан Д1), н.Захарків
ФК Олександрія тр.→гол.тр.Гура, тр.Ковальов (Металург Запоріжжя Д3), тр.фіз.Томіленко, в.Єрмаков (Шахтар Д1 ор.), з.Фомба (Кіндія Румунія Д1), з./п.Копина (Рух Д1), п.Демченко (Кремінь Д2→Д3), п./н.Одарюк (МФК Миколаїв Д2→Д3), н.Андрейчук (Прикарпаття Д2), н.Ковбаса (Чорноморець Д2→Д1), н.Кожушко (Пюнік Вірменія Д1) сп.дир.Яровий (Інгулець Д1), в.Паньків (Рух Д1), з./п.Гордієнко (Кривбас Д2), з./п.Лучкевич (СК Дніпро-1 Д1), п.Банада (Металіст Д2), п.Гречишкін (Генчлербірлігі Туреччина Д2), н.Сітало (Інгулець Д1), з.Пашаєв
Рух Львів тр.Б.Баранець, тр.Г.Баранець, в.Паньків (ФК Олександрія Д1), п.Альваренга (Олімпік Д1), п./н.Кузик (Пафос Кіпр Д1) тр.→гол.тр.Грицай (ВПК-Агро Д2), тр.Гребенюк (Кривбас Д2), в.Бабичин, п.Литвиненко (обидва – ВПК-Агро Д2 ор.), в.Мисак (ФК Минай Д1), з.Зец (Бенфіка Португалія Д1 п/ор.), з./п.Копина (ФК Олександрія Д1), п.Лень, п.Рудюк (обидва – Прикарпаття Д2 ор.), н.Абдохоліков (Енергетик-БДУ Білорусь Д1), н.Кухаревич (Труа Франція Д2 €300.000), з.Ґліха, з.Сігурдссон
ФК Маріуполь в.Турбаєвський, п.Хромей (обидва – Шахтар Д1 ор.), з.Микицей (Чорноморець Д1) в.Гальчук (Інгулець Д1), з.Биков (Локомотив Пловдив Болгарія Д1), з.Сагуткін (Акрон Росія Д2), п.Бондаренко, п.Очеретько, п.Танковський (всі – Шахтар Д1 п/ор.), з./п.Тищенко (Яруд Д3), п.Кулієв (ФК Минай Д1), з.Шинкаренко (ФК Краматорськ Д2 п/ор.→Гірник-Спорт Д2), з.Кирюханцев, з.Муравський
Інгулець Петрове сп.дир.Яровий (ФК Олександрія Д1), в.Гальчук (ФК Маріуполь Д1), з.Опанасенко (Ворскла Д1), з.Полегенько (Десна Д1), з.Поспєлов (Чорноморець Д1), п.Головкін (Кристал Д2Д3), п.В.Шарай (Альянс Д2), п./н.Чогадзе (Олімпік Д1), н.Сітало (ФК Олександрія Д1) п.Васін (Ворскла Д1 п/ор.→Кривбас Д2), п.Білоцерківець (Зоря Д1 п/ор.→Металург Запоріжжя Д3 ор.), п.Коробенко (Динамо Д1), п.Щедрий (Кривбас Д2), н.Мкомола (Ворскла Д1 п/ор.), н.Сітчінава (Колос Д1), в.Кринський, з.Кучеренко, з.Семенко, з.Синьогуб
Верес Рівне в.Кичак, з./п.Є.Пасич (обидва – Олімпік Д1), з./п.С.Шестаков (Дьошдьор Угорщина Д1→Д2), п.Гечев (Сфинтул Георге Молдова Д1), п.Кльоц (Сабах Азербайджан Д1) н.Поворознюк
Чорноморець Одеса гол.тр.→тр.Антонов, гол.тр.Мороз, тр.Анненков, тр.Шматоваленко, з.Кузик, п.Надольський, п.Шулянський (всі – Динамо U-21), п.Смирний, н.Ісаєнко (обидва – Колос Д1 п/ор.→ Динамо Д1 ор.), п.Цитаішвілі (Ворскла Д1 п/ор.→ Динамо Д1 ор.), з./п.Михайличенко (Балкани Д3 п/ор.) з.Зубейко (Вікторія Д3), з.Микицей (ФК Маріуполь Д1), з.Поспєлов (Інгулець Д1), з./п.Лиховидько (ФК Минай Д1), п.Валєєв (Перемога Д3), п.Козак (Полісся Д2), н.Ковбаса (ФК Олександрія Д1), в.Курилко, з.Горопевшек, з.Мельничук, п.Клименко, н.Ковбаса, н.Яловенко
Металіст 1925 Харків в.Шеліхов (ВПК-Агро Д2), з.Єрмаков (Десна Д1), з.Квакич (Капфенберг Австрія Д2), п.Еногела (Буковина Д3), п.Задерака (Арарат Вірменія Д1), п.Протасов (Волинь Д2), п.Ременюк (Кривбас Д3→Д2), п.Русин (Рух Д1), п.Фабіньо (Вентспілс Латвія Д1), н.Одуеньї (ФК Минай Д1→Д2) з.Пец (ФК Вовчанськ ААФУ→Д3), з.Цвіренко (Гірник-Спорт Д2), п.Кольцов (СКА-Хабаровськ Росія Д2), н.→тр.фіз.М.Стороженко, в.Дьяков, п.Дехтяренко, п.Холод, п.Ямполь
ФК Минай гол.тр.Кобін (ост.кл.: ФК Минай Д1), гол.тр.→тр.Цимбал, тр.Кабачок, тр.Микуляк, тр.вор.Остапов, в.Кемкін (Шахтар U-21), в.Кучер (РФШ Латвія Д1), в.Мисак (Рух Д1), з.Гончар (Пюнік Вірменія Д1), з./п.Лиховидько (Чорноморець Д2→Д1), п.Кобак (Шахтар U-21), п.Кулієв (ФК Маріуполь Д1), п.Білоног (ост.кл.: Єнісей Росія Д2), н.Вишневський (ФК Ужгород Д3→Д2), н.Селезньов (ост.кл.: Колос Д1) в.Попович, з.Лопирьонок (обидва – ЛНЗ Д3), з.Карась (Агробізнес Д2), з.Маткобожик, п.Кожанов, п.Ткачук (всі – ТОВ Карпати Львів ААФУ→Д3), з.Саків, п.Нурієв (обидва – Колос Д1), з.Ковтун, н.Мілевський

 

варіант матеріалу

Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena