Рух обіграв Верес в першому матчі після повернення Кучука

Львівський клуб здобув першу перемогу в сезоні

Рух - Верес 2:1 огляд матчу, відео голів за 7 серпня

Андрей Борячук, facebook.com/ruhlviv

Львівський Рух вдома переміг Верес (2: 1) в матчі третього туру української Прем’єр-ліги.

Жовто-чорні вийшли вперед вже на 6-й хвилині зустрічі зусиллями Андрія Борячука. Через чотири хвилини Юрій Климчук подвоїв перевагу Руху.

Перед перервою Михайло Шестаков скоротив відставання Вереса в рахунку. У другій половині зустрічі команди голів не забивали.

Це був перший поєдинок Руху після повернення Леоніда Кучука. Білоруський фахівець змінив Івана Федика на посаді головного тренера команди після двох поразок на старті сезону.

Рух набрав перші очки в поточному сезоні і піднявся на 11-е місце УПЛ. Верес з одним очком посідає 14-ту позицію.

У наступному турі Рух 15 серпня на виїзді зіграє проти Колоса. Верес днем ​​раніше зустрінеться з Ворсклою.