Рух розгромно програв Ворсклі в дебютному матчі в Favbet Лізі

Львівська команда пропустила п'ять голів.

Ворскла - Десна где смотреть онлайн трансляцию матча

Ворскла. Фото - vorskla.com.ua

У матчі першого туру Favbet Ліги дебютант першості Рух розгромно програв Ворсклі з рахунком 2:5.

Команда Юрія Максимова зняла всі питання про переможця зустрічі ще до перерви – 4:0.

Результативні удари на рахунку Давида Пуцліна, Руслана Степанюка та Олександра Скляра. Також автоголом відзначився капітан Руху Ігор Дуць.

У другому таймі Ворскла забила ще один гол зусиллями Владислава Кулача. Рух скоротив відставання в рахунку після точного удару Валерія Федорчука. Екс-півзахисник Маріуполя став автором дебютного гола львів’ян в УПЛ. У компенсований час гості відзначилися ще раз після точного удару Ігоря Бойчука.

Ворскла в другому турі Favbet Ліги вдома прийматиме ще одного дебютанта УПЛ – Інгулець, Рух зустрінеться з Шахтарем. Базова дата матчів – 12 вересня.

Favbet Ліга. 1-й тур

Ворскла – Рух – 5: 2 (4:0)

Голи: Пуцлін, 10, Степанюк, 26, Дуць (автогол), 43 Скляр, 44, Кулач, 49 – Федорчук, 63, Бойчук, 90+1