Рух в меншості зіграв внічию з ПФК Львів в дербі

Команда Цецадзе набрала перше очко в сезоні

Рух ПФК Львов

Фото - t.me/ruh_lviv

У матчі 5-го туру Favbet Ліги відбулося львівське дербі. Рух на Арені Львів зіграв внічию з ПФК Львів – 0:0.

На початку зустрічі ПФК Львів створив кілька небезпечних моментів, але повести в рахунку команді Георгія Цецадзе не вдалося. На 34-й хвилині матчу Рух залишився в меншості – пряму червону картку отримав Вадим Парамонов.

В середині другого тайму команда Цецадзе вийшла вперед, але гол був відмінений через офсайд. Скористатись чисельною більшістю ПФК Львів так і не зумів.

ПФК Львів набрав перше очко в поточному розіграші Favbet Ліги. Команда Цецадзе залишається на останньому місці турнірної таблиці. Рух з двома очками йде на передостанній позиції.

У наступному турі Рух вдома прийматиме Динамо, ПФК Львів на виїзді зіграє проти Шахтаря.