Рух впевнено обіграв сербський Рад і казахський Акжайик

У львів'ян попереду ще дві контрольні гри

Рух Львов

facebook.com/ruhlviv

Рух провів дві контрольні зустрічі в Туреччини – львів’яни здобули дві впевнених перемоги.

У першому спарингу команда Івана Федика обіграла Рад з Сербії – 2:0. Голами за львівський клуб відзначилися Климчук і Кухаревич. Відзначимо, що в першому таймі кіпер Руху Бандура відбив пенальті.

У другій контрольній грі Рух розгромив казахський Акжайик – 4:1. Дублем відзначився Кондраков, ще по одному голу забили Карабін та Лях, а у суперників відзначився Вяткін.

Раніше в Туреччині підопічні Федика обіграли Кизилжар з Казахстану (3:1), сербський Радник (3:2) і мінімально програли Партизану (0:1). 4 лютого Рух зіграє з донецьким Олімпіком і брестським Рухом.

На зимову перерву львів’яни пішли на 12-му місці в турнірній таблиці Favbet Ліги. У 13 турах чемпіонату Рух здобув одну перемогу.