Sportarena

Рух запалює, гранди мовчать. Усі трансфери УПЛ

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в найвищому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2020/21

Рух запалює, гранди мовчать. Усі трансфери УПЛ

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це четверта редакція таблиці переходів (третя – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Динамо Київ з.Сідіклей (Коринтіанс Бразилія Д1 п/ор.), з./п.Кадірі (Арсенал Тула Росія Д1 п/ор.), п.Абада (Маккабі ПТ Ізраїль Д1), п.Ірандуст (Гекен Швеція Д1) тр.Лонго, п.Білошевський (Десна Д1 ор.), п.Цитаішвілі (Ворскла Д1 ор.)
Шахтар Донецьк п.Мудрик (Десна Д1 п/ор.) з.Драмбаєв (ФК Маріуполь Д1 ор.), п.Вакула (Десна Д1 ор.), п.Тайсон (Інтернасьонал Бразилія Д1)
Десна Чернігів з.Діма (Астра Румунія Д1), п.Білошевський (Динамо Д1 ор.), п.Вакула (Шахтар Д1 ор.), н.Безбородько (ФК Олександрія Д1) з.Западня (Металіст 1925 Д2), п.Мудрик (Шахтар Д1 п/ор.), п.Старенький (Діназ Д3), н.Хльобас (Колос Д1), п.Волков
Зоря Луганськ з.Ємець (Колос Д1 п/ор.), н.Шахаб (Олімпік Д1; з літа) в.Махарадзе (СК Дніпро-1 Д1), н.Перович
Ворскла Полтава п.Коджові (Моркем Англія Д3), п.Козиренко (Гірник-Спорт Д2 п/ор.), п.Луїзао (Порту Португалія Д1), п.Тілль (Уфа Росія Д1), п.Цитаішвілі (Динамо Д1 ор.) з.Баєнко (Кривбас Д3), п.Васін (Інгулець Д1), з.Опанасенко, п.Пешич, п.Татарков
Колос Ковалівка п.Нгамба (Поділля Д3), н.Кожушко (Чорноморець Д2 п/ор.), н.Хльобас (Десна Д1) з.Ємець (Зоря Д1 п/ор.), з.Максименко (Лариса Греція Д1), з.Зозуля
Олімпік Донецьк тр.Туре, з.Векляк (Гірник-Спорт Д2), з.М.Драме (Рубікон Д3), п.Бахтіяров (Сочі Росія Д1), п.Совпель (Енергетик-БДУ Білорусь Д1), п.Хамелюк (Чорноморець Д2), н.Нкенг (ост.кл.: Порту Б Португалія) з.→тр.Гришко, н.Шахаб (Зоря Д1; з літа), з.Аблітаров, п.Кравчук, п.Ксьонз
ФК Олександрія з.Семенов (Єлгава Латвія Д1 п/ор.), п.Дришлюк (Спартакс Латвія Д1 п/ор.), п.Калюжний (Рух Д1) в.Рудик (Авангард Д2), п.Довгий (ПФК Львів Д1), п.Задерака (Рух Д1), н.Безбородько (Десна Д1), п.Грицук
ФК Маріуполь з.Драмбаєв (Шахтар Д1 ор.), з.Меличенко (ФК Минай Д1 п/ор.→Шахтар Д1 ор.) в.Поспєлов (Авангард Д2)
Інгулець Петрове п.Васін (Ворскла Д1) з.Фатєєв (Кривбас Д3), п.Литвяк, н.Благогі
ФК Минай з.Карась, п.Петрусенко (обидва – Гірник-Спорт Д2), з.Ковтун (Рух Брест Білорусь Д1), п.Куліш (Сениця Словаччина Д1), п.Панчишин (Карпати Львів Д3), п.Синиця (Рух Д1), п.В.Шарай (Альянс Д2), н.Огбонная (ост.кл.: Рід Австрія Д1) з.Лопирьонок (СК Дніпро-1 Д1 п/ор.), з.Меличенко (Шахтар Д1 п/ор.→ФК Маріуполь Д1 ор.), п.Глагола (Полісся Д2), п.Голодюк (Металіст 1925 Д2), п.Карноза (Кривбас Д3), з.Допілка, п.Каппарос
Рух Львів з.Лях, п.Сич (обидва – Карпати Галич Д3 п/ор.), з.Савчук, п.Підгурський, н.Шостак (всі – Карпати Львів Д3), з.Сігурдссон (ФК Копенгаген Данія Д1), з./п.Шаповал (ост. кл.: Волинь Д2), п.Задерака (ФК Олександрія Д1), п.Карасюк (Кішварда Угорщина Д1), н.Борячук (Мезйокйовешд Угорщина Д1→Шахтар Д1 ор.) в.Ільющенков, п.Брікнер (обидва – ПФК Львів Д1), з.Дуць (Акжайик Казахстан Д1), п.Синиця (ФК Минай Д1), з.Заставний, з.Парамонов, п.Калюжний
ПФК Львів в.Ільющенков, п.Брікнер (обидва – Рух Д1), з.Лобай (Нимме Калью Естонія Д1), п.Довгий (ФК Олександрія Д1), п.Семенів (Гірник-Спорт Д2),н.Ренан (Жіл-Вісенте Португалія Д1 п/ор.) з.Клименчук (Арарат-Арменія Вірменія Д1), з.Кравчук (Гірник-Спорт Д1 п/ор.), з.Челич (Вараждин Хорватія Д1), в.Пеньков, п.Айнсалу, п.Кошман
СК Дніпро-1 в.Махарадзе (Зоря Д1), з.Лопирьонок (ФК Минай Д1 п/ор.), п./н.Біл (Фламенго U-20), п./н.Матеус (Шицзячжуан Евербрайт Китай Д1), н.Вагнер (Сабуртало Грузія Д1) з.Лопирьонок, п.Бєляєв (ВПК-Агро Д2 ор.), п.Кравченко, п./н.Коркішко, п./н.Чичиков

 

варіант матеріалу

Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena