Рух здобув вольову перемогу над Кривбасом

Команди забили три м'ячі за дев'ять хвилин

Рух – Кривбас 2:1 огляд матчу, відео голів за 6 листопада

Рух - Кривбасс. Фото - upl.ua

Рух обіграв Кривбас (2:1) у домашньому матчі 11-го туру Української Прем’єр-ліги.

На початку другого тайму гості повели у рахунку завдяки влучному удару Назара Волошина. Жовто-чорні швидко відігралися зусиллями Дениса Слюсара, а через чотири хвилини Марко Сапуга вивів Рух вперед.

На 76-й хвилині Рух залишився у меншості – червону картку отримав Сапуга. Кривбас не скористався чисельною більшістю та не зміг відігратися.

Рух набрав 11 очок і піднявся на десяте місце в УПЛ. Кривбас зазнав другої поразки поспіль і займає 13-ту позицію.

У наступному турі Рух 10 листопада у дербі зіграє з ФК Львів. Кривбас днем ​​раніше зустрінеться з Ворсклою.