Сабо: “Забивається чистий м’яч, а потім кажуть: “Там VAR, десь позавчора випадково була рука”

Матч Колоса і Десни знову загострив суперечки з приводу справедливості VAR

Йожеф Сабо, dynamo.kiev.ua

Колишній футболіст і тренер київського Динамо, а нині експерт на телебаченні Йожеф Сабо розкритикував систему VAR в контексті матчу Колоса і Десни (1:1). За його словами, нічия – справедливий результат для такої гри.

“Я навіть радий, що матч завершився внічию. Чому? Тому що стільки несправедливості під час гри було і якби одна з команд програла – було б прикро. І найголовніше – мені не подобається цей VAR, ці рішення, коли забивається чистий м’яч і йдуть вже на центр поля, а через три-п’ять хвилин, кажуть: «Зачекайте, там VAR, там десь позавчора випадково була рука». І скасовується гол, але це несправедливо”, – вважає Йожеф Сабо.

Після матчу критично проти систему відеоповторів висловилися також тренер Десни Олександр Рябоконь, захисник чернігівців Юхим Конопля і нападник Колоса Володимир Лисенко.

У другому таймі матчу при рахунку 1:1 суддя Віталій Романов скасував гол Коноплі після перегляду VAR, побачивши порушення правил, яке відбулося до гольової атаки.

Десна займає четверте місце турнірної таблиці Favbet Ліги, Колос піднявся на п’яту позицію.