Шахтар легко розбив ПФК Львів і вийшов на друге місце Favbet Ліги

До 18-й хвилини Гірники вели з рахунком 4: 0

Фото - t.me/fcsd_shakhtar

Шахтар в домашньому матчі шостого туру Favbet Ліги з легкістю розгромив ПФК Львів – 5:1.

Побиття львів’ян почалося вже на четвертій хвилині – відзначився Коваленко. Через п’ять хвилин забив Антоніо, а до 18-ї хвилини Шахтар вів з перевагою в чотири голи: дубль Коваленка і гол від Дентіньо.

Львів зумів відіграти один м’яч за допомогою голу Шини. Втім, після перерви Гірники повернули собі перевагу в чотири голи – своє прізвище до протоколу вписав Соломон.

Шахтар тимчасово вийшов на друге місце в турнірній таблиці УПЛ – посунути команду Каштру в разі успішного виступу завтра зможуть Ворскла і Колос. У ПФК Львів – чотири поразки в п’яти матчах і останнє місце в таблиці.

Наступного тижня Гірники в середу зіграють в ЛЧ проти Реала. Після цього Шахтар в чемпіонаті України зіграє з Ворсклою, а Львів прийме СК Дніпро-1.