Шахтар несподівано програв Олександрії на НСК Олімпійський

Перша поразка Гірників під керівництвом Де Дзербі

Шахтар - Олександрія 1:2 огляд матчу, відео голів за 7 серпня

Шахтер - Александрия. Фото - shakhtar.com

Шахтар на НСК Олімпійський поступився Олександрії (1:2) в матчі третього туру української Прем’єр-ліги.

Гості шокували Гірників вже на 6-й хвилині зустрічі – Максим Третьяков замкнув простріл Андрія Цурікова. Шахтар швидко відігрався зусиллями Віктора Корнієнка. Це дебютний гол захисника за донецьку команду.

На 21-й хвилині Олександрія знову повела в рахунку. Кирило Ковалець прицільно пробив з лінії штрафного майданчика. Шахтар до кінця зустрічі так і не відігрався.

Це перша поразка Шахтаря під керівництвом Роберто Де Дзербі. Гірники з шістьма очками займають третє місце в УПЛ. Олександрія також набрала шість очок і піднялася на п’яту позицію.

10 серпня Шахтар в Києві проведе матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Генка. У Бельгії Гірники здобули вольову перемогу – 2:1.