Шахтар обіграв Олімпік, перервавши триматчеву серію без перемог

Гірники піднялися на третє місце Favbet Ліги

Шахтер Олимпик

Фото - shakhtar.com

Шахтар на НСК Олімпійський переміг Олімпік (2:0) в матчі 4-го туру Favbet Ліги.

У кінцівці першого тайму Гірники могли повести в рахунку, але Алан Патрік не реалізував пенальті. Удар бразильця відбив Артем Кичак.

В середині другої половини зустрічі Шахтар забив двічі. Перемогу Гірникам принесли точні удари Віктора Коваленка і Жуніора Мораєса.

Шахтар перервав триматчеву серію без перемог. Раніше Гірники зіграли внічию з Зорею (2:2) і Рухом (1:1) в УПЛ, а також програли Динамо (1:3) в матчі за Суперкубок України.

Гірники набрали вісім очок і піднялися на третє місце Favbet Ліги, поступаючись Динамо два очки. Олімпік йде на сьомій позиції.

У наступному турі Шахтар 4 жовтня на виїзді зіграє проти Десни. Олімпік в цей же день вдома прийматиме Олександрію.