Шахтар розгромив Оболонь у контрольному матчі

Гірники провели заключний спаринг перед стартом сезону

Фото - ФК Шахтер

Шахтар впевнено обіграв Оболонь у заключному товариському матчі перед стартом нового сезону – 5:0. Зустріч проходила на столичному НСК Олімпійський.

Гірники забили чотири голи у ворота Пивоварів ще в першому таймі. Точні удари на рахунку Педріньо, Соломона, Майкона і Лассіни Траоре.

Крапку в матчі поставив Артем Бондаренко на початку другої половини зустрічі.

Це був заключний спаринг команди Роберто Де Дзербі перед стартом сезону.

У першому турі чемпіонату України Гірники зіграють з Інгульцем 24 липня.

Сьогодні донецький клуб оголосив про домовленість щодо трансферу захисника Інтернасьонала Вінісіуса Тобіаса. Молодий бразилець приєднається до Гірників у лютому 2022 року.

• Товариський матч

Шахтар – Оболонь – 5:0 (4:0)

Голи: Педріньо, 8, Соломон, 18, Майкон, 37, Траоре, 39, Бондаренко, 47

Шахтар (1-й тайм): Трубін – Корнієнко, Матвієнко, Марлон, Додо – Степаненко, Майкон – Соломон, Алан Патрік, Педріньо – Траоре.

Шахтар (2-й тайм): П’ятов – Булеза, Вітао, Мампассі, Конопля – Бондаренко, Маркос Антоніо – Мудрик, Судаков, Тете – Сікан.

Оболонь: Федорівський – Осман, Мате, Бородай, Майданевич – Матяж, Покотилюк – Мурза, Слободян, Мединський – Черній.