Шахтар в більшості розгромив Динамо і не відпустив біло-синіх у відрив в чемпіонській гонці

Гірники забили три м'ячі

Динамо Шахтер

Динамо - Шахтер. Фото - shakhtar.com

У центральному матчі 9-го туру Favbet Ліги Динамо програло Шахтареві з рахунком 0:3.

Гірники вийшли вперед на 34-й хвилині матчу. Жуніор Мораес замкнув подачу Додо, скориставшись помилкою 18-річного голкіпера Динамо Руслана Нещерета.

У кінцівці першого тайму біло-сині залишилися в меншості. Головний арбітр зустрічі Катерина Монзуль видалила капітана Динамо Сергія Сидорчука після перегляду відеоповтору. Спочатку вона показала гравцеві жовту картку.

В середині другої половини зустрічі Шахтар зняв всі питання про переможця зустрічі, відзначившись двічі. Голи на рахунку Маркоса Антоніо і Алана Патріка.

Нагадаємо, що в матчі з Шахтарем головний тренер Динамо Мірча Луческу не міг розраховувати на 12 футболістів, які здали позитивні тести на коронавірус. Через хворобу зустріч пропустили Георгій Бущан, Денис Бойко, Віталій Миколенко, Олександр Караваєв, Денис Гармаш, Георгій Цітаішвілі, Міккель Дуелунн, Микола Шапаренко, Тудор Белуце, Володимир Шепелєв, Богдан Ледньов і Владислав Супряга.

Динамо залишається лідером Favbet Ліги. Однак Шахтар скоротив відставання від киян до одного очка. У наступному турі 21 листопада команда Луческу зіграє проти Інгульця, Гірники зустрінуться з Олександрією.