Шахтар в матчі з трьома пенальті обіграв Колос

Гірники не реалізували два з трьох ударів з "точки".

Реал - Шахтер где смотреть трансляцию матча

Фото - Sport Arena

Шахтар в першому турі УПЛ на НСК Олімпійський обіграв Колос – 3:1.

У першому таймі команди голів не забивали. Наприкінці першої половини зустрічі Гірники придбали право на пенальті, проте Волинець потягнув удар з “точки” від Тайсона.

Після перерви Шахтар зумів заробити ще один пенальті – знову блиснув Волинець, парирував удар Марлоса. І все ж, третій пенальті від Гірників виявився точний – з 11-ти метрів забив Алан Патрік.

Переломним моментом зустрічі став період з 70-ї по 72-у хвилину – в цей проміжок Шахтар провів два голи імені все того ж Алана Патріка і Тете. Колос зумів відповісти лише голом Костишина.

У наступному турі Шахтар зіграє з Рухом, а Колос повинен провести матч проти ПФК Львів, однак через пандемію коронавірусу в стані львівського клубу матч може бути перенесений.

Крім того, команда Луїша Каштру вже у вівторок зіграє з Динамо в рамках Суперкубка України. Початок матчу на НСК Олімпійський – о 21:00. Зустріч обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Віталієм Романовим.

• УПЛ. Перший тур

Шахтар – Колос – 3:1 (0:0)
Голи: Алан Патрік, 60 (пен.), 70, Тете, 72 – Костишин, 77.
На 45+1-й і 53-й хвилинах Тайсон і Марлос не реалізували пенальті (обидва – воротар).