Шахтар в меншості втратив перемогу над Минаєм

Друга в сезоні втрата очок для команди Де Дзербі
Минай - Шахтер когда и где смотреть трансляцию матча чемпионата Украины

Минай — Шахтер, shakhtar.com

Шахтар в Ужгороді не зміг обіграти Минай (1:1) в матчі шостого туру української Прем’єр-ліги.

Вже на 15-й хвилині Гірники залишилися вдесятьох. Марлон отримав друге попередження за грубий фол на Рустамі Ахмедзаде.

Втім, це не завадило донеччанам вийти вперед ще до перерви. На 34-й хвилині Лассіну Траоре завалили у штрафному майданчику закарпатців. Сам постраждалий реалізував пенальті.

На 76-й хвилині Минай несподівано зрівняв рахунок. Ахмедзаде після скидки Олега Вишневського приніс закарпатцям сенсаційну нічию.

Команди закінчували матч 10 на 9. У компенсований час Катерина Монзуль видалила з поля Додо і Ельдара Кулієва за бійку.

Шахтар вже вдруге в шести турах втратив очки. З 13 пунктами Гірники займають друге місце, відстаючи від Динамо на три бали. Минай – 11-й з п’ятьма очками.

У наступному турі після перерви на ігри збірних команда Де Дзербі зіграє з Дніпром-1. Минай зустрінеться з Чорноморцем.