Шахтар вирвав вольову перемогу над Зорею наприкінці зустрічі

Ідеально зіграли заміни Пушича - свіжі гравці забили два голи, а Кевін відзначився двома асистами

Шахтар - Зоря 2:1 огляд матчу, відео голів за 22 квітня

Шахтер - Заря. Фото - shakhtar.com

Шахтар зміг дотиснути Зорю у заключному матчі 25-го туру Української Прем’єр-ліги – 2:1.

Гра в першому таймі йшла за передбачуваним сценарієм. Гірники домінували над суперником, який грав без трьох найсильніших центральних захисників (Джордан та Арсеній Батагов дискваліфіковані, Антон Боль травмований) і без найкращого гравця атаки Едуардо Герреро, але забити не зміг.

Андердог шокував лідера одразу після перерви у контратаці: подачу Ігоря Кирюханцева замкнув Денис Антюх, і м’яч рикошетом від руки Валерія Бондаря залетів у ворота.

Маріно Пушич здійснив п’ять замін, Гірники з новою силою навалилися на експериментальну оборону гостей, і вона не витримала. Навіс Кевіна ударом головою зблизька замкнув Егіналду, який випередив Якова Башича.

Кінцівка вийшла максимально драматичною. Зоря втратила відмінний шанс у контратаці (на вістрі знову був Антюх), і тут же пропустила вирішальний м’яч. Чергову подачу Кевіна перетворив на гол Данило Сікан. Всі гравці, причетні до голів Гірників, з’явилися на полі у другому таймі.

Майже одразу після цього команда Юрія Коваля залишилася у меншості – голкіпер Олександр Сапутін за межами штрафного майданчика скосив активного Сікана.

Таким чином, Шахтар обіграв Зорю вдруге за останні п’ять днів та продовжив переможну серію в УПЛ до 11 матчів. Лідер чемпіонату зберіг чотириочковий відрив від Динамо. Луганці залишилися на 11-й позиції.

У наступному турі Шахтар зіграє з ЛНЗ, а Зоря у Києві прийме Оболонь.