Шахтар зіграв внічию з Маріуполем у спарингу

Гірники врятувалися від поразки на 90-й хвилині

Шахтер - Мариуполь, twitter.com/FCShakhtar

У товариському матчі на зборах в Туреччині зустрілися два представники УПЛ – Шахтар і Маріуполь. Команди сильнішого не виявили – 2: 2.

Гірники вийшли вперед вже на 4-й хвилині після голу Євгена Коноплянки. Перший тайм завершився з мінімальною перевагою команди Луїша Каштру.

Після перерви Маріуполь забив два голи і вийшов вперед – відзначилися в складі приазовців Артем Бондаренко і Олексій Кащук.

Врятуватися від поразки чинному чемпіону України вдалося лише на 90-й хвилині після голу бразильця Фернандо.

Трохи пізніше сьогодні Шахтар проведе другий спаринг за день проти братиславського Слована. У Маріуполя сьогодні запланована гра з латвійським Спартаком з Юрмали.

• Контрольний матч

Шахтар – Маріуполь 2:2 (1:0)
Голи: Коноплянка, 4, Фернандо, 90 – Бондаренко, 51, Кащук, 67

Шахтар (старт): Пятов, Додо, Вітао, Матвієнко, Сіпріано, Степаненко, Маркос, Мудрик, Коноплянка, Фернандо, Тайсон

Маріуполь (старт): Гальчук, Стасюк, Биков, Чоботенко, Меличенко, Чех, Мішньовв, Очеретько, Топалов, Горбунов, Сікан