Шахтар зіграв внічию з Црвеною Звєздою в контрольному матчі на зборі в Туреччині

Зустріч завершилася без забитих голів

Фото - Getty Images

Шахтар розійшовся нічиєю з Црвеною Звєздою в спарингу на турецькому зборі – 0:0.

Команди створили достатньо моментів, щоб забити в обох таймах. У першій половині гри одного разу Гірників врятувала перекладина після удару Ніколіча і сейви П’ятова.

Після перерви Тайсон міг принести перемогу Шахтарю, але його удар відбив воротар сербів. У відповідь кілька хороших сейвів на свій рахунок записав Трубін.

Нагадаємо, що 3 лютого Шахтар зіграє проти братиславського Слована, а через два дні суперником команди Луїша Каштру стане Локомотив Тбілісі (Грузія).

Шахтар пішов на зимову перерву в Favbet Лізі на другому місці, відстаючи від лідируючого Динамо на одне очко.

Контрольний матч.
Шахтар – Црвена Звезда – 0:0 (0:0)

Шахтар (перший тайм): П’ятов, Сіпріано, Бондар, Кривцов, Болбат, Майкон, Коноплянка, Судаков, Марлос, Тете, Фернандо.

Шахтар (другий тайм): Трубін, Корнієнко, Матвієнко, Вітао, Додо, Степаненко, Маркос Антоніо, Тайсон, Алан Патрік, Соломон, Дентіньо.