Шахтар знищив Зорю та очолив таблицю УПЛ

Фернандо і Тете оформили по дублю

Шахтер - Заря, upl.ua

Шахтар в Києві розгромив Зорю в центральному поєдінку туру 11-го туру Прем’єр-ліги — 6:1.

Гірники відірвалися на три голи ще до перерви. До 36-ї хвилини дубль оформив Фернандо, ще один точний удар — на рахунку Педріньйо.

На початку другої половини гри Олександр Гладкий повернув інтригу на поле, але господарі відповіли на це трьома забитими м’ячами: у воротах Дмитра Мацапури розписалися Тете (двічі) і Данило Сікан.

Команда Роберто Де Дзербі набрала 26 очок і вийшла на перше місце в таблиці. Динамо свій матч 11-го туру зіграє завтра проти ПФК Львів. Зоря залишилася на четвертій позиції.

У вівторок, 19 жовтня, помаранчево-чорні в Києві проведуть матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Реала.