Шевчук: “У другому таймі Динамо просто зім’яло Олімпік”

Кияни закріпилися на першому місці Favbet Ліги

Шевчук Олимпик

Вячеслав Шевчук, olimpik.com.ua

Експерт програми “Великий футбол” В’ячеслав Шевчук прокоментував результат матчу 14-го туру Favbet Ліги між Динамо і Олімпіком (3:1). За його словами, в перші двадцять хвилин гри перевага була у донецької команди.

“Беніто за Олімпік досить успішно виступає, він важливий гравець. На його позиції в цьому матчі зіграв аргентинець, який забив гол. Міша правильно говорить: перші 20 хвилин деяка перевага була у Олімпіка.

Вони швидше адаптувалися до цього поля, а Динамо було складніше прийняти цей газон, вони ніби не знали, як контролювати м’яч. Потім Київ включив обороти, заволодів ініціативою в кінці першого тайму, а в другому вже просто зім’яв Олімпік “, – розповів Шевчук.

Нагадаємо, Шевчук працював головним тренером Олімпіка в сезоні 2018/2019.

Після 14 турів Динамо займає перше місце в Favbet Лізі, на три очки випереджаючи Шахтар. У четвер, 18 лютого, Динамо в Києві проведе перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти Брюгге.

Олімпік займає 8-е місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. У наступному турі донецька команда зіграє проти Дніпра-1.