Сидорчук, Костишин, Довбик і вся збірна 18-го туру Favbet Ліги

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Favbet Ліги сезону 2020/21

Сергей Сидорчук, facebook.com/fcdynamoua

Воротар – Анатолій Трубін (Шахтар)

Не так часто те, що робить воротар переможців, має значення при 4:0 – але цього разу це так. Ще за хиткого рахунку Трубін потягнув кілька ударів Гуцуляка та Тотовицького, сміливо кидався навперейми, а ще в своєму стилі впевнено пасував на одноклубників, розпочавши одну з гольових комбінацій.

Центральний захисник – Євгеній Новак (Колос)

Найближчий виїзд за всю історію клубу ковалівці виграли переконливо за рахунком, але не без проблем позаду. Якраз досвідчений Новак у кількох випадках брав відповідальність на себе й гальмував потенційні неприємності. За гостей-«господарів» забив не «його» гравець, натомість сам Євгеній вдало сходив на стандарт, забивши переламний третій м’яч відразу після перерви.

Центральний захисник – Валерій Бондаренко (ФК Олександрія)

Окрім переконливої гри в обороні, Бондаренко вкотре дуже допомагає своїй команді попереду. Саме його результативне підключення на стандарт дозволило господарям опинитися в комфортному положенні – впевнено грати по результату.

Центральний захисник – Олександр Сирота (Динамо)

Вкотре говоримо про тиху простоту та надійність Сироти – лише в кількох епізодах від його та Забарного нагляду позбувалися суперники, саме незручність цього протистояння призвела до завершення 14-матчевої безпрограшної серії Зорі – та особливо вагомої перемоги Динамо.

Правий півзахисник – Тете (Шахтар)

Відкрив рахунок з пенальті, до того розкачавши гру кількома рейдами з загостренням, а після перерви на пару з Соломоном пошматував редути суперників. Розганяв другу результативну комбінацію й забив четвертий м’яч Шахтаря чернігівцям після сольного рейду.

Атакувальний півзахисник – Младен Бартулович (Інгулець)

Його було не спинити! На Закарпатті Бартулович забив переможний м’яч з пенальті, заробленого Сітчінавою після його ж загострення. Младен вирізнявся тонкими рішеннями та несподіваними загостреннями, зокрема, на ньому минайці ловили картки.

Центральний півзахисник – Сергій Сидорчук (Динамо)

Герой туру – в центральному матчі проти Зорі видав результативну подачу на Бесєдіна, а потім забив уже другий цього року шикарний гол, таким чином, граючи в рідному місті, динамівський капітан оформив «гол+пас» у матчі проти тривалий час непереможних луганців.

Атакувальний півзахисник – Денис Костишин (Колос)

Напевно, свій найкращий матч у Favbet Лізі провів Костишин-молодший. Гол і участь ще у двох результативних епізодах, стрімка гра та нестримність на рубежі фінальної третини поля – Денис зробив вирішальний вклад у домашньо-виїзну перемогу над ФК Маріуполь.

Лівий півзахисник – Манор Соломон (Шахтар)

У першому таймі ізраїльтянин більше підігрував, а от після перерви Паст пізнав на собі потужність його ударів і загострень. За три хвилини оформив дубль (другий у сезоні після Шахаба з Минаєм за швидкістю). В першому випадку просто завершив розкішну комбінацію з кількома п’ятками, в другому повністю розібрав захист із заключним ударом.

Нападник – Артем Довбик (СК Дніпро-1)

Після матчу Денисов повідомив, що Довбиком зацікавився турецький гранд. Тепер турки недарма закидатимуть мантру Come to Besiktas: Артем повністю переграв своїх суперників у Полтаві. Забив розкішний переможний м’яч ударом з майстерні Ярмоленка, двічі розхитував захист, в одному випадку вириваючись на Різника, в іншому влучивши в район стійки.

Нападник – Ніка Сітчінава (Інгулець)

Знайти якісь аргументи проти Сітчінави захисту Минаю не вдалося. Це він заробив пенальті й вилучення для суперників (що й зламало господарям гру), пізніше постійно тиснув на редути й ще, щонайменше, раз міг забивати сам, але тут виручив Минай голкіпер..

Тренер туру – Мірча Луческу (Динамо)

Відновити фізичні та емоційні сили після Вільярреалу, знайти контраргументи проти суперника з особливою тактикою, який відчув запах крові після перемоги над Шахтарем, взяти три очки там, де це буде особливо непросто – такі завдання стояли перед тренерським штабом Динамо, і вони справилися. Перемога над Зорею дозволяє киянам продовжувати утримувати лідерство, що для команди з чітко окресленою групою із 13-15 гравців – серйозний успіх і свідчення правильного розподілу сил.

Джокер туру – Тимур Стецьков (ФК Олександрія)

Напевно, єдина в турі заміна, яка спрацювала на гол – номінальний лівий захисник замінив правого краю півзахисту, і не тільки виконав норматив з бігової роботи, а й швидко зорієнтувався, закріпивши перевагу господарів над Олімпіком.

Молодий талант туру – Анатолій Трубін (Шахтар)

Шостий «сухий» матч у чемпіонаті при всього восьми пропущених м’ячах у 13 зустрічах – 19-річний воротар Шахтаря підвищує свою капіталізацію тур від туру, а його гра на команду, участь у комбінаціях і навіть гольових атаках, показує, що в чемпіонаті України з’явився ще один претендент на звання найдорожчого гравця.

Герой туру – Сергій Сидорчук (Динамо)

Ілюстрація різниці між єврокубками весняної фази та навіть центральними матчами на внутрішній арені – так скаже скептик. Свідчення професіоналізму та стійкості капітана – так скаже симпатик Динамо. Найбільш продуктивний гравець переможної зустрічі з Зорею – залишається констатувати нам. Сидорчук взяв участь у обох результативних комбінаціях і досягнув переваги в центрі поля навіть при двох більшою мірою налаштованих на комбінаційну, креативну гру товаришах у півзахисті.