СК Дніпро-1 на виїзді обіграв ПФК Львів

Друга перемога поспіль у підопічних Ігора Йовічевіча

УПЛ

Львов - Днепр-1. Фото: scdnipro1.com.ua

СК Дніпро-1 у виїзному поєдинку 7-го туру Favbet Ліги розправився з ПФК Львів – 3:1.

Гості вийшли вперед на 13-й хвилині після голу Когута. Львів’яни відігралися через 10 хвилин зусиллями Кравчука, однак Довбик практично відразу ж відновив перевагу Дніпра-1.

У другому таймі наставники команд – Георгій Цецадзе і Ігор Йовічевіч – провели ряд замін. Роль джокера у дніпрян зіграв Чичиков, який через п’ять хвилин після своєї появи на полі встановив остаточний рахунок зустрічі.

СК Дніпро-1 перемагає другий тур поспіль – команда Йовічевича піднялася на дев’яте місце УПЛ. ПФК Львів з одним очком замикає турнірну таблицю.

У наступному турі дніпряни зіграють з Динамо – матч намічений на 31 жовтня. Команда Цецадзе днем ​​пізніше прийме Ворсклу.